Ústav na oživovanie zosnulej technickej normalizácie

Autor:  | 28.01.2014 | Počet zobrazení: 1 159 | Komentáre: 1

Naposledy sme Vás informovali 4. januára 2014 o tom, ako dôstojne sme sa rozlúčili so zosnulou 20. ročnou Slovenskou technickou normalizáciou. Neverili by ste však, čo sa udialo a deje zo strany tých, ktorí ju síce priviedli do hrobu a pochovali, ale z „neznámych príčin“ sa ju snažia opätovne priviesť k životu a venujú sa jej oživeniu novou formou „totálnej posmrtnej zdravotnej starostlivosti“. Podľa tajných informácií našich vyslaných spravodajcov svedčí o tom aj skutočnosť, že na Úrade pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR bol zriadený odbor, ktorý má neuveriteľný názov „SÚTN“. Podarilo sa nám zistiť, že ide o originálny klon zosnulého súrodenca a zistili sme aj jeho celé skutočné meno, ktoré je ešte neuveriteľnejšie t. j. Slovenský ústav technickej normalizácie. A že to s oživovacími snahami, nazveme to pracovne „Klona SÚTN“, myslia na ÚNMS SR skutočne vážne, dokazuje zriadenie tajného špičkového zdravotno-medicínskeho centra aj lôžkovou časť tohto ústavu na Štefanovičovej ul. 3 v Bratislave. Našim spravodajcom sa podarilo zistiť, že v termíne od 27. 1. do 31.1. 2014 budú telesné pozostatky alebo lepšie povedané, základný genetický materiál „Klona SÚTN“ tajne presúvané do tohto ústavu, v ktorom kvôli utajeniu celej operácie nie sú inštalované žiadne telefónne ani počítačové siete a dokonca tam nie je ani možnosť parkovania pre novinárskych či mediálnych nanažrancov.
Prvý deň tajného presunu priniesol aj dramatické situácie, ktoré len potvrdzujú stupeň utajenia akcie. Personál presúvajúci spomenutý genetický materiál dostal na otázku „A čo si máme vlastne zobrať ešte zo sebou a ide o trvalé presunutie alebo len dočasné?“ od zodpovedných osôb striktnú odpoveď: „Nestarajte sa, to nie je Vaša vec, zoberte si len to najnutnejšie (napr. zubnú kefku)“. Takže môžete sami posúdiť, čo je toto za výnimočná situácia.
Podľa posledných správ má lôžkové oddelenie ústavu také špičkové technické zdravotnícke vybavenie, že po dosiahnutí jeho hlavného poslania „Naklonovanie SÚTN“, bude slúžiť na terapiu duševného zdravia tých, ktorí toto všetko takto geniálne vymysleli.
Ďalej Vás budeme informovať.

Reakcie k článku

 1. Autor: lubossemancik dňa

  Nuz, Dna 12.2.2014 som si UNMS SUTN SUPERSTAR objednal objednavku s tymto cislom 40730. Technicku normu zmeny ktora je asi na 1 A4.

  Doteraz (po 1 urgencii) cize 25.2.2014 mi neprisla ani dobierka ani zalohova faktura, iba odkaz ze uz mi ju asi vraj poslali! 🙂

  Ide o normu v neskutocnej hodnote 2 eur!. Ktoru vzhladom na to ze sa vseobecne platne pravne predpisy takto KOMERCNE UTAJUJU tak proste potrebujem mat.

  Cize ked vam nieco co nutne musite na vykon profesie mat proste nikto neposkytne, tak asi ide o vydieracsky sposob fungovania noveho “uradu” nazov tazko hladat. Asi “Cosa STNostra” mi alurat tak napada.

  Som zvedavy ako dlho potrva pokym STNostru sa niekt na sud pre nahradu skody, proste nedostupnostou ich sluzieb.

  Zvolil som pouzitie papierovej formy normy, lebo po uplnom ale totalnom fiasku ich “elektronickych noriem” som uz salel a zaprisahal sa ze nikdy viac nikdy viac. Sice mam kupenu normu v elektronickom formate, ale pri tom ako mi “blbo vyspi” windows sa moze stat ze sa mi proste neotvori nikde :-). Tak naco mi je taka technicka norma ktoru ja vlasnte ani nenam – hlavne ze som si za nu zaplatil 🙂

  Dakujem STNostra. Co mozeme cakat dalej? Zdrazili ste – bezdovodne a nedostupne normy su uz teraz. Co dalej? Normy len vyvolenym?

Pridať komentár