Sladká rozlúčka APPO SR so SÚTN

Autor:  | 04.01.2014 | Počet zobrazení: 1 590 | Komentáre: 1

Veľká väčšina ľudí tomu ani nechcela veriť, keď sme 8. novembra minulého roku informovali na našej stránke o tom, že Slovenský ústav technickej normalizácie nás dňom 31.12.2013 vo veku presne dožitých 20. rokov „náhle“ opustí. Neexistovali totiž, žiadne oficiálne informácie, ktoré by túto skutočnosť potvrdzovali v rámci akejkoľvek kratučkej správy v médiách. My sme však vedeli, že je to hotová vec a preto sme koncom decembra minulého roku vyslali kondolenčnú delegáciu našich zástupcov, aby sme sa oficiálne rozlúčili s neboštíkom a jeho blízkymi ako ľudia z organizácie, ktorej členovia niekoľko rokov aktívne pracovali v oblasti tvorby a spracovania technických noriem.
Prinášame niekoľko záberov z tejto, na jednej strane smutnej, ale na druhej strane chutnej rozlúčky.

Obr.1 – Prevoz pozostatkov normalizácie
Obr.2 – Usmiate smútočné zhromaždenie
Obr.3 – Pitva pred poslednou cestou

Reakcie k článku

  1. Prepáčte, ale tretia fotka evokuje slovo “zarezaná”.

    Okrem toho zrejme môžeme konštatovať, že komisia TK17 je postavená mimo právny stav.
    Kráľ je mrrtvy, nech žije kráľ. Hor sa do novej komisie. Snáď sa bude kreovať od znovu a dosiahneme stav, že vyhnijú niektoré členstvá. Možno budeme aj uznášania schopní.

    Kdeže lanské snehy sú. Pamätáte sa na cirkus Tušová? Odvolávanie predsedu, … úžasné zdôvodňovania, prečo stojíme za ním, … ako sme jej vysvetľovali, že na Slovensku zaviedla normalizačnú negramotnosť,…a iné
    MY sme prežili.

Pridať komentár